‘अन्तर प्रदेश राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिता’ मा कर्णालीले पनि सहभागिता जनाउने

खबरदृष्टि सम्वाददाता २२ भाद्र २०८०, शुक्रबार १६:४३

सुर्खेत । ‘अन्तर प्रदेश राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिता २०८०’ मा कर्णाली प्रदेशले पनि सहभागिता जनाउने भएको छ । प्रदेश खेलकुद विकास परिषद बागमतीले पहिलो पटक आयोजना गर्न लागेको उक्त प्रतियोगितामा कर्णाली प्रदेशले पनिसहभागिता जनाउने भएको हो ।

प्रदेश खेदकुद विकास परिषद बागमतीको आर्थिक बर्ष २०८०/०८१ को बार्षिक स्कृत कार्यक्रम अन्तरर्गत आगामी फागुन २४ देखि ३० गते सम्म संचालन हुने ‘अन्तर प्रदेश राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिता २०८०’ तयारी सम्बन्धमा प्रदेश राजधानी हेटौडामा भएको छलफलमा कर्णाली प्रदेश खेलकुद विकास परिषदका सदस्य सचिव विश्वामित्र संज्यालले उक्त कुराको जानकारी दिएका हुन् ।

‘अन्तर प्रदेश राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिता २०८०’ सम्बन्धमा विहिवार भएको छलफलमा कर्णाली प्रदेशको तर्फबाट परिषदका सदस्य सचिव विश्वामित्र संज्यालको सहभागिता रहेको थियो । उक्त छलफलमा सात वटै प्रदेशका सदस्य सचिवको सहभागिता रहेको थियो ।

Next Post

रुकुम अदालतका दुई कर्मचारी पुरस्कृत

२२ भाद्र २०८०, शुक्रबार १६:४३
सुर्खेत । रुकुम जिल्ला अदालतले दुई जना कर्मचारीलाई पुरस्कृत एवम् सम्मान गरेको छ । अदालतमा कार्यरत दुई जना उत्कृष्ट कर्मचारीलाई निजामती सेवा दिवसको अवसरमा पुरस्कृत गरिएको हो । अदालतका श्रेष्तेदार बिष्णु पौडेलका अनुसार अदालतका तामेलदार सुवास खड्का र कार्यालय सहयोगी तुलबिर ओलीलाई सम्मान सहित पुरस्कृत गरिएको हो । दुबै जना […]

सम्बन्धित समाचार

July 2024
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031