गुर्भाकोटका विभिन्न वडामा तीज विशेष कार्यक्रम सम्पन्न

खबरदृष्टि सम्वाददाता ३० भाद्र २०८०, शनिबार ११:५०
सुर्खेत । पूर्वी सुर्खेतको गुर्भाकोट नगरपालिकाका विभिन्न वडामा हरितालिका तीजका अवसरमा विभिन्न वडाहरूमा तीज विशेष कार्यक्रमहरू सम्पन्न भएका छन् । गुर्भाकोट नगरपालिकाको वडा नं. ४, ११ र ८ मा तीज  विशेष कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।
तीज विशेष कार्यक्रममा एकल तथा समूहमा नृत्य प्रस्तुत गरिएको थियो भने ४ र ८ नम्बर वडामा नृत्य हेरेर पहिलो दोस्रो र तेस्रो छनोट गर्नको लागि जर्जको व्यवस्था गरिएको थियो । यता ११ नम्बरमा भने मौलिक तीज गीत तथा परम्परागत नाचलाई बचाई राख्नको लागि तीज विशेष कार्यक्रम आयोजना गरिएको ११ नम्बर वडा अध्यक्ष राजन बिसीले जानकारी दिए ।
बिहान करिब ११ बजेपछि सुरु भएका तिज विशेष कार्यक्रम साँझ ५ बजे सम्म सञ्चालन भएको थिए । ४ नम्बर वडा कार्यालयको आर्थिक सहयोग एवं तिज विशेष कार्यक्रम सञ्चालक समिति गुर्भाकोट ४ को आयोजनामा ४ नम्बर वडामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । यस्तै ८ नम्बरमा वडा कार्यालयको आयोजना एवम् मेहलकुना पवित्र बजार टोल विकास संस्थाको सहआयोजनामा सिटिहलमा ८ नम्बर वडा कार्यालयको तिज विशेष कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।
यता ११ नम्बर वडाको तीज विशेष कार्यक्रम वडा कार्यालयको आयोजनामा सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा बोल्ने वक्ताहरूले मौलिक तिज गीत र नृत्यलाई जोगाउनको लागि वडा कार्यालयको यो कदम प्रति धन्यवाद व्यक्त गर्दै आगामी दिनमा पनि यस्ता कार्यक्रमको आयोजना गरी मौलिक संस्कृति जोगाउन अग्रसर हुन् आग्रह गरेका थिए। कार्यक्रममा उल्लेखनीय सहभागिता रहेको वडा कार्यालयले जानकारी दिएका छन् ।
No description available.No description available.No description available.

Next Post

देशभरका अस्पतालमा आज आकस्मिक बाहेकका सेवा बन्द

३० भाद्र २०८०, शनिबार ११:५०
काठमाण्डौ । हेटौँडाको सञ्चो अस्पतालका डाक्टरमाथि भएको आक्रमणका दोषीलाई कारबाहीको माग गर्दै नेपाल चिकित्सक सङ्घले आज देशभरका अस्पताल र सरकारी स्वास्थ्य संस्थामा आकस्मिक बाहेकका सेवा बन्द गरेको छ । सरकारी स्वास्थ्य संस्था, अस्पताल, मेडिकल कलेज, निजी अस्पताल तथा क्लिनिकहरूमा आकस्मिक बाहेकका सबै सेवाहरू पूर्ण रूपमा बन्द गर्ने सङ्घले जनाएको छ […]

सम्बन्धित समाचार

May 2024
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031