क्यानको सचिवमा पूर्वकप्तान पारस खड्का निर्वाचित

खबरदृष्टि सम्वाददाता ६ आश्विन २०८०, शनिबार १७:४५

काठमाडौँ ।  नेपाल क्रिकेट संघको नयाँ कार्यसमिति चयन भएको छ । आज भएको चुनावले नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको हो । अध्यक्षमा चतुरबहादुर चन्द निर्विरोध अध्यक्षमा दोहोरिए भने रोशन सिंह उपाध्यक्ष र पदम खड्का कोषाध्यक्षमा निर्विरोध भए ।

सचिवमा पूर्व कप्तान पारस खड्का निर्वाचित भएका छन् । उनी र प्रशानविक्रम मल्लबीच प्रतिस्पर्धा भएको थियो । पारसलाई चन्दको समर्थन रहेको थियो । पारसले ४८ मत पाए भने मल्लले ३७ मत पाए । ८५ मत खसेको थियो । पारस पहिलोपटक क्यानको राजनीतिमा उत्रिँदा बागमती अध्यक्ष र केन्द्रीय सदस्य निर्वाचित भएका छन् ।

निर्वाचित सदस्यहरू
धिरेन्द्र सावद
विरेन्द्र चन्द
आयुस श्रेष्ठ
दुर्गा पाठक
अर्जुन पौडेल
दिवाकर घले
सुदिप शर्मा
विक्रम विष्ट
श्रीधर केसी
सुपिद मजगैँया
जयन्तीदेवी भट्ट

Next Post

मुगुवासीलाई वर्षैपिछे विपद् : एउटा घाउ सेलाउन नपाउँदै अर्को घाउ उब्जियो

६ आश्विन २०८०, शनिबार १७:४५
कुलेन्द्र शाही, सुर्खेत । मुगु जिल्ला सदरमुकाम गमगढीमा शुक्रवार राती आगलागी हुँदा ८ घर सहित ९ पसल जलेर खरानी भए । राती १२ बजे गमगढी बजारको कृष्णचोक हुँदै न्युरोड जाने सडकको छेउमा पर्ने घर तथा पसलहरू जलेर खरानी भएका हुन । प्रहरीकाअनुसार आगलागीबाट पुतली मल्ल, प्रदीप रावल, पञ्च सेजुवाल, साल्तोना […]
July 2024
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031