राष्ट्रिय सभा

कर्णालीमा सत्ता गठबन्धनका तीनैजना उम्मेदवार विजयी

खबरदृष्टि सम्वाददाता ११ माघ २०८०, बिहीबार १७:४६

सुर्खेत । राष्ट्रिय सभा सदस्यमा कर्णाली प्रदेशबाट सत्ता गठबन्धन्धनका तर्फका तीनैजना उम्मेदवार विजयी भएका छन् । सहायक निर्वाचन अधिकृत उज्वलदेव रावलका अनुसार अन्तिम मतपरिणामअनुसार गठबन्धनका तीनै जना उम्मेदवार विजयी भएका हुन् ।

बिहीवार भएको मतदानबाट गठबन्धनका तर्फबाट अन्यतर्फ नेपाली कांग्रेसका कृष्णबहादुर रोकाया, महिलातर्फ नेकपा (एकीकृत समाजवादी) की सावित्री मल्ल र दलिततर्फ नेकपा माओवादी केन्द्रका विष्णुबहादुर विक उम्मेदवार विजयी भएका हुन् । मत परिणाम भने सार्वजनिक हुन बाँकी रहेको रावलले बताए ।

Next Post

अत्यावश्यक कानून निर्माण गरेको दाबी

११ माघ २०८०, बिहीबार १७:४६
सुर्खेत । कर्णाली प्रदेशका आन्तरिक मामिला तथा कानुन मन्त्री कृष्णबहादुर जिसीले आफ्नो एक वर्षे कार्यकालमा भएका कार्यप्रगति सार्वजनिक गरेका छन् । बिहीबार मन्त्रालयमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै जिसीले कर्णाली प्रदेश प्रदेशका लागि अत्यावश्यक कानूनहरु निर्माण गरेको बताए । उनले कर्णालीमा सीमित स्रोत र साधनकाबिच मन्त्रालयलाई प्राप्त जिम्मेवारी इमान्दारी पूर्वक बहन […]
June 2024
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930