भेरी नदीमा डुबेर शिवालयका एक युवा बेपत्ता

खबरदृष्टि सम्वाददाता २९ चैत्र २०८०, बिहीबार २०:२४

सुर्खेत । भेरी नदीमा नुहाउन गएका जाजरकोटका एक युवा बेपत्ता भएका छन् । जाजरकोटको शिवालय गाउँपालिका- ३ सिमाका २४ वर्षीय कमल बुढा भेरी नदीमा डुबेर बेपत्ता भएका हुन् ।

बिहीबार दिउँसो रुकुम पश्चिमको चौरजहारी नगरपालिका–३ मा पर्ने भेरी नदीमा नुहाउन गएका बुढा डुबेर बेपत्ता भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुकुम पश्चिमका प्रहरी नायब उपरीक्षक एवम् डिएसपी नवराज पोखरेलले जानकारी दिए ।

उनकाअनुसार चौरजहारी नगरपालिका –३ टाटागाउँमा निर्माणाधीन ५० शय्याको रुकुम चौरजहारी अस्पतालमा मजदुरी गर्ने बुढा नुहाउनको लागि दिउँसो भेरी नदीमा गएका थिए ।

बुढा भेरी नदीमा बेपत्ता भएको सूचना प्राप्त हुन साथ इलाका प्रहरी कार्यालय चौरजहारीबाट खोजतलासको लागि प्रहरी टोली घटनास्थल पठाइएको डिएसपी पोखरेलले बताए । स्थानीयवासी र प्रहरीले बेपत्ता बुढाको खोज कार्य जारी राखेका छन् ।

Next Post

वीरेन्द्रनगरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा दुईजना घाइते

२९ चैत्र २०८०, बिहीबार २०:२४
सुर्खेत । सुर्खेतको वीरेन्द्रनगरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा दुई जना घाइते भएका छन् । वीरेन्द्रनगर-२ ढोडेखालीस्थित रेडियो नेपालबाट बाङ्गेसिमलतर्फ जाँदै गरेको  कर्णाली प्रदेश ०२००२ प ८९६५ नम्बरको मोटसाइकल अनियन्त्रित भएर दुर्घटना हुँदा दुईजना घाइते भएका हुन् । घाइते हुनेहरुमा मोटरसाइकल चालक दैलेख दुल्लु नगरपालिका- १ बस्ने वर्ष २८ का पदम खड्का […]
May 2024
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031